This demo requires Flash Player.

Prodejny módních dámských oděvů
Značky a výrobci textilu

V našich prodejnách naleznete to nejlepší z oděvní atelliérů. Dobře padnoucí střihy ušité z kvalitních látek.

Bleskovky z prodejen

Značky a výrobci textilu

V našich prodejnách najdete zboží především od českých a slovenských výrobců. Mimo klasických oděvů, nabízíme oděvní originály z Ateliéru Donát a Pletfit, na které máme exkluzivitu pro Olomouc.

Ateliér Donát


Značky a výrobci textilu

Ateliér Donát - nadčasové oděvní originály, do společnosti i pro volný čas. Oděvní originály z přírodních materiálů pro ženy, které chtějí vyzdvihnout osobnost s pomocí netradičního oděvu. Vysoký podíl ruční práce, nekonečné barevné možnosti batikování i malby a také volnější střihy, častokrát inspirované historií, pěkně sluší i ženám plnějších tvarů. Kolekce jsou tvořeny pro všechny typy žen, od štíhlých, přes plnoštíhlé až po ženy vyhledávající nadměrné velikosti. Ateliér Donát pracuje s kvalitním přírodním materiálem - bavlnou, lnem, hedvábím…, které se upravují a barevně zpracovávají. Každý model se stává solitérem, originálem.. Návrhářka Ilona Donátové svými modely oslovuje zejména kreativní ženy, které mají rády barevné kompozice a originalitu. Navíc každý model v sobě nese ruční práci ať je to malba, výšivka nebo ručně tkaná krajka. Tvářemi Ateliéru Donát jsou Naďa Konvalinková a Květa Fialová.

Pletfit


Značky a výrobci textilu

Kolekce viskózových a bavlněných úpletů, zajimavá svým netradičnim zpracováním. Zdobená aplikacemi, výšivkami a různými technikami barvení a batiky. Ve velikostech od M až po 5XL. S námi ženám nějaké kilo navíc sluší.

Různé

Copyright © 2008 Magnolie-Tereza.cz | Administrace | webdesign lasty.info